Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Лютий » 28 » «Стоп булінг!»
18:44
«Стоп булінг!»

«Стоп булінг!»

27 лютого у Сторожницькій школі відбулася надзвичайно цікава акція під гаслом «Стоп булінг!». На запрошення голови учнівського самоврядування школи Юрчук Діани, яка заснувала дитячу громадську організацію «Тінейджер», до нас завітала практичний психолог та активний учасник соціальних проектів Діана Сідун – Сович.

Допомогла Діані провести заняття педагог-організатор школи Ласько Надія Федорівна.

У цьому заході були задіяні учні 6-7 класів та 8-11 класів.

Метою заняття було продемонструвати учням, чому виникає булінг та як протистояти цьому негативному прояву.

На початку Діана змоделювала ситуацію, представившись новою дуже злою і вимогливою вчителькою. Діти повірили. Цим прикладом психолог продемонструвала дітям, як легко можна вдавати себе не тим, ким ти є насправді, і як легко люди в таке вірять.

Діана провела декілька ігор. Розділила учнів на дві групи, одні діти описували поведінку агресора, інші – жертви. Потім представники команди відповідно грали роль агресора та жертви. Дітей попросили описати свої відчуття у ролі жертви та пояснити, звідки береться агресор.

Інші вправи «Комплімент», «Передай жест іншому» продемонстрували дітям, що всі люди різні, але це не означає, що вони гірші за інших.

Цікава ситуація, на яку особливо звернула увагу психолог. На запитання, скільки б дітей звернулося по допомогу до батьків у випадку булінгу щодо них, із 50 учнів позитивно відповіли не більше десяти. Стільки ж звернулося б по допомогу до вчителів. Отже, наші діти не довіряють або бояться говорити про такі речі з батьками та педагогами. Це тривожний симптом, над яким треба працювати і педколективу, і батькам.

А в цілому враження дітей від заняття було позитивним. Вони визнали, що такий досвід спілкування є дуже важливий та цікавий.

Ми вдячні Діані за те, що вона щиро та безкорисливо відгукнулася на наше прохання та провела дуже потрібне заняття.

Переглядів: 289 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]