Вітаю Вас, Гість
Головна » 2022 » Вересень » 13 » Місячник "Обережно! Діти на дорозі!"
10:19
Місячник "Обережно! Діти на дорозі!"

Що собою являє дорога? Що таке дорожній рух та хто його учасники? Які бувають дорожні знаки? Як переходити дорогу? Ці та інші важливі для безпеки першокласників питання спробувала пояснити Юрчук Вікторія Тиборівна під час інтегрованого уроку з ЯДС та української мови "Безпечна дорога до школи"Для закріплення матеріалу учні склали правила безпечної поведінки на дорозі.

В рамках місячника "Безпека на дорозі" з учнями 3 класу було проведено виховний захід "Ми  пішоходи".                   .       Учні поглибили знання про правила дорожнього руху, розвивали вміння та навички свідомо їх дотримуватись та навчались дисциплінованої поведінки на вулиці.

 

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. У 9 класі (кл. кер. Дацюк О. В.)відбулося практичне заняття "Знаючи, навчаю : правила дорожного руху" , пракметною ознакою якого було залучення молодших ліцеїстів до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на заміських дорогах. Метою проведених заходу є розширення знань дітей про безпечну поведінку на дорогах, розвиток вмінь і навичок свідомо дотримуватися правил дорожнього руху.

Учні 5 класу на уроці " Здоров'я, безпека та добробут" 
розширили свої знання з правил дорожнього руху та поведінки в транспорті. Казик Т. Ф., вчителька з основ здоров'я,  провела з учнями вікторину,  інтерактивну вправу "Зашифроване правило', гру "Крокодил". Підсумком уроку стало складання основних правил дорожнього руху для кожної з команд: "Пішоходи", "Велосипедисти", "Пасажири".

У 4 класі учні пригадали основні дорожні знаки, повторили правила пішоходів та велосипедистів на брейн -рингу.

Класним керівником Белан Г.І була проведена виховна квест - вікторина з учнями 6 класу в  рамках місячника безпеки дорожнього руху. 
Учні відповідали на запитання протягом 5 секунд та розгадували цікавинки.

У 7 класі Сторожницького ліцею відбулася виховна година «Безпека на дорозі». Класний керівник Агеєва Н. Я. ознайомила учнів з презентацією «Колесо безпеки». Діти взяли участь в обговоренні, повторили правила вуличного руху.

Переглядів: 49 | Додав: styopa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]