18:56 Тиждень безпеки дорожнього руху "Безпека на дорогах в умовах воєнного стану" | |
Світло, що рятує життя! Кожен пішохід повинен бути помітним на дорозі. Якщо ви йдете вздовж неосвітлених доріг в темряві в чорному одязі – ви фактично невидимі для водія. Додайте погані погодні умови, крутий поворот або ями – ось вам рецепт наїзду на пішохода. Однак є просте рішення, яке зробить вас помітним на дорозі. Це – світловідбивач. Саме флікери - світловідбивачі були "гостями" на виховній годині у 9 класі "Світло, що рятує життя" (кл.кер Дацюк О. В.).Світловідбивач повертає світло від фар авто назад до водія, тому водій побачить пішохода зі світловідбивачем за 150-300 метрів. Цього цілком достатньо, щоб зреагувати і уникнути небезпечної ситуації.
У Сторожницькому ліцеї пройшов Тиждень безпеки вуличного руху.Класний керівник 7 класу Агеєва Н.Я. разом з учнями провели круглий стіл «Колесо безпеки»,на якому обговорили правила поведінки на дорозі,подивилися відеоролик «Життя і небезпека». На завершення заходу здобувачі освіти намалювали плакат «Небезпечна дорога під час війни». ЧИМ ЗАМІНИТИ ФЛІКЕРИ? Учні 4 класу ознайомились з відео про безпеку на дорозі під час воєнного стану. Переглянули майстер-клас з виготовлення саморобного флікера. Та ознайомились з іншими світловідбиваючими елементами. Під час години спілкування "Увага на дорозі -життя у безпеці" учні 8 класу повторили правила дорожнього руху. Класний керівник Казик Т. Ф. наголосила про важливість світловідбивальних елементів у темну пору доби. Учні обговорили різні ситуації, що можуть виникнути на дорозі у воєнний час. Під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху , класний керівник 3 класу Шкриба Н. П. разом з учнями переглянули та обговорили відеоролик "Правила безпеки на дорозі під час военного стану". Особливий акцент було зроблено на необхідності носити світловідбиваючі флікери в темну пору доби. У наш час на дорогах України виникають десятки тисяч аварій, у яких гинуть діти та дорослі. Причини дорожньо-транспортних пригод можуть бути різні. Та насамперед це порушення правил дорожнього руху, необережність водіїв і самовпевненість пішоходів. Тому завданням виховного заходу «Користування зовнішніми світловими приладами», який провела класний керівник Терещук Марина Тиберіївна з учнями 11 класу було розповісти і навчити учнів правил дорожнього руху, особливо в темну пори доби і за відсутності вуличного освітлення, виховувати повагу до оточуючих, увагу, правила ввічливості.
У другому класі була проведена година спілкування на тему: "Безпечна дорога додому" .Діти закріпили знання про правила дорожнього руху, безпечну поведінку на вулиці. У 5 класі відбулася виховна година на тему "Безпека на дорозі", де учні дізналися про правила дорожнього руху та про основні правила пішохода. З метою формування свідомого ставлення юного покоління до свого життя і здоров’я, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, узагальнення й удосконалення знань з безпеки дорожнього руху в 1 класі був проведений інтегрований урок з математики та ЯДС «Безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану». Під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху учні 10 класу провели інтерактивне заняття «Абетка з безпеки». Учні переглядали відео та давали оцінку діям людей у різноманітних екстремальних ситуаціях. Зокрема: з якого віку можна кататися на скутері та мотоциклі; як переходити пішохідний перехід велосипедисту; чи потрібні права на електросамокат та що там з правилами для нього? І, звичайно, наголосили про необхідність світловідбивальних елементів на одязі в темну пору доби. Насамкінець, учні ознайомилися з цікавими та незвичними правилами дорожнього руху, які діють на території сусідніх країн.
| |
|
Всього коментарів: 0 | |