Вітаю Вас, Гість
Головна » 2023 » Травень » 22 » Тиждень безпеки дорожнього руху
11:53
Тиждень безпеки дорожнього руху

 Під час Тижня безпеки дорожнього руху в ліцеї були проведені різноманітні заходи:учні 1 класу переглянули мультфільм про безпечну поведінку на дорозі. Обговорили правила пішохода, опрацювали завдання вікторини "Безпечно-небезпечно". Та виготовили буклети-світлофорчики з правилами дорожнього руху.

Учні 2 класу малювали дорожні знаки та переглянули мультфільм про  безпечну дорогу додому.

   У рамках Тижня безпеки дорожнього руху в 7 класі відбулася вікторина - гра «Колесо безпеки». Учні відповідали на запитання, розігрували різні ситуації, які трапляються на дорозі, розмалювали плакат «Безпека руху». Правила безпеки знай  та життя оберігай!

У 5 класі була проведена виховна година на тему "Правила дорожнього руху знаю і в халепу не потрапляю", де учні повторили дорожні знаки і правила їх застосування.

Учні 6 класу провели вікторину «Безпечний шлях додому».

Під час інтерактивного  заняття: " Увага на дорозі", учні 8 класу повторили правила дорожнього руху та працювали над міні-проектами: "Проінформований - значить озброєний. "Правила руху мопеда" ,  "Будь уважним- це важливо",  " Безпека на самокаті"

Учні 9 класу  опрацювали теоретичний онлайн - курс "Як  діяти  в надзвичайних ситуаціях: дім та вулиця" та пройшли тестування на рівень володіння практичними навичками. Учні зауважили, що цей курс - нестандартний: у ньому поєднано елементи комп'ютерної гри «Minecraft» із навчальним матеріалом, що робить його цікавішим та сприяє легшому засвоєнню інформації. Також всі долучилися до виготовлення колажу з малюнків "Дорожні знаки пам'ятай та життя оберігай!".

Учні 10 класу обговорили правила дорожнього руху у військовий час, ознайомились із статистикою дорожніх небезпечних випадків на скутерах, самокатах та велосипедах.

 

Переглядів: 78 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]