Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Травень » 25 » Тиждень безпеки життєдіяльності
22:14
Тиждень безпеки життєдіяльності

З метою удосконалення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя, вироблення в дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій  з 17 по 21 травня 2021р. в школі проходив Тиждень безпеки життєдіяльності.

Протягом Тижня було проведено такі виховні заходи:

З учнями 1 класу класний керівник Шкриба Н.П. провела круглий стіл "Вогонь – наш друг, вогонь – наш ворог". Учні розгадували загадки, розучували прислів'я, складали правила безпечної поведінки з вогнем, працювали над тематичними розмальовками, переглянули презентацію.

 

Учні 2 класу обговорили план евакуації з приміщення школи на випадок надзвичайної ситуації, переглянули відео з практичними порадами, як убезпечити себе під час різних ситуацій, зокрема, пожежі. Крім того, учні повторили правила дорожнього руху, основні знаки, які зустрічаються пішоходам та мали змогу відчути себе в ролі пішоходів та водіїв.

Класний керівник 3 класу Юрчук В.Т. провела з учням вікторину «Знай правила, бережи життя!», під час якої учні відповідали на питання щодо правил поводження з невідомими предметами, під час пожежі, розмальовували розмальовки, переглянули мультфільми про доречну поведінку під час надзвичайних ситуацій.

Учні 4 класу (класний керівник Панько В.О.) обговорили види надзвичайних ситуацій та основні засоби захисту населення, надання першої долікарської допомоги в НС.

 

Класні керівники 5 та 6 класів Терещук М.Т. та Казик Т.Ф. провели з учнями роз'яснювальну бесіду на тему: "Правила поводження з невідомими об'єктами та вибухонебезпечними предметами", в ході якої учні з’ясували, як необхідно діяти в таких випадках та навчилися виготовляти засоби захисту органів дихання з підручних матеріалів.

       

 

Класний керівник 7 класу Дацюк О.В. провела виховний захід на тему «Безпека – це …». Учні складали асоціативний кущ до слів «безпека – небезпека», проходили тестування за QR-кодами «Безпечна поведінка підлітків», переглянули відеоматеріали «Небезпека вдома і на вулиці».

 

Учні 8 та 11 класів під керівництвом класних керівників Ласько Н.Ф. та Лазар К.В. взяли участь у годині спілкування «Безпека і небезпека», у ході якої учні обговорили шляхи евакуації при надзвичайній ситуації; правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів; правила поведінки в натовпі під час надзвичайних ситуацій; безпечну поведінку в інтернеті. В ході бесіди учні переглянули відеоматеріали, пройшли тестування та інструктаж з ТБ.

 

З учнями 9-го класу (класний керівник Сливка Б.М.) була проведена виховна бесіда із застосуванням презентації на тему: «Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти». З метою закріплення отриманих теоретичних знань про небезпечні ситуації після перегляду презентації учні пройшли тестування, яке виявило якість засвоєння учнями знань, набутих умінь та навичок з цивільного захисту.

Класний керівник 10 класу Агеєва Н.Я. провела годину спілкування "Це повинен знати кожен: основні правила поведінки під час надзвичайних ситуацій», під час якої учні переглянули презентацію про техногенні катастрофи, викрадення та торгівлю людьми та взяли участь у обговоренні.

 

Загалом, підсумовуючи результати проведення Тижня безпеки життєдіяльності, можна з впевненістю констатувати, що проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Учні показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності.
Переглядів: 95 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]