Вітаю Вас, Гість
Головна » 2022 » Листопад » 3 » Тиждень безпеки життєдіяльності
12:21
Тиждень безпеки життєдіяльності

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації.

Тому учні 9 класу (кл.кер Дацюк О. В) стали учасниками тренінгу з безпеки " Знай та запобігай ", де, за допомогою ситуативних вправ "були учасниками" небезпечних ситуацій, вивели формулу безпеки, склали асоціативне гроно до слова "безпека".

У 5 класі проведена бесіда на тему "Убезпеч своє життя"
Де з учнями обговорили про всі можливі небезпечні предмети та ситуації які можуть статись у дома,навулиці, на дорозі.

У 2 класі було проведено виховну годину на тему:" З чого попинається безпека"

Де учні з захоплення переглянули відео і обговорили що для них може бути небезпечним удома, надворі, на дорозі.

4 листопада в 7 класі ( класний керівник Агеєва Н. Я. ) пройшла виховна година « Продукти,які нас убивають». Учні переглянули інформаційний фільм, взяли участь у його обговоренні.

Під час виховного заняття на тему «Безпека населення в умовах війни» учні 10 класу (класний керівник Ласько Н.Ф) провели вікторину. Учні розглядати різноманітні життєві ситуації та шукали правильні відповіді. Окремо зупинилися на тому, як економити електроенергію та переходити дорогу у нічний час.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях.
Щоб запобігти небезпечним ситуаціям вчитель 1 класу Юрчук В.Т. провела для учнів вікторину "Правила безпеки"на знання правил дорожнього руху та пожежної безпеки. Також діти переглянули мультфільм про рятівників та розфарбували розмальовки.

 

З учнями 3 класу була проведена вікторина "Ми знаємо правила дорожнього руху". Адже дбати про безпеку, запобігати дорожньо- транспортному травматизму, удосконалювати знання з безпеки дорожнього руху - це актуальне завдання для всіх учасників освітнього процесу.

Класний керівник Белан Г.І, з учнями 6 класу провела виховний урок мінної безпеки. Разом з учнями переглянули відео про мінну безпеку.

04.11.2022 року в рамках Тижня безпеки  життєдіяльності учні 11 класу разом із класним керівником, Терещук М.Т., провели виховний захід «Діти, іграшки, війна». Метою заходу було ознайомити учнів з вибухонебезпечними предметами, закріпити знання про правила поводження з ВНП, формувати вміння правильної поведінки в надзвичайних ситуаціях, виховувати розсудливість, обережність, відповідальність та обачливе ставлення до власного життя та здоров’я.

 

Під час виховної години " Моя безпека і в моїх руках ", учні 8 класу обговорили основні правила поведінки в умовах війни. Класний керівник Казик Т.Ф. наголосила на необхідності мати на одязі світловідбивні елементи, які збережуть життя в темну пору доби. Учні обмінялись порадами щодо безпеки в побуті і способами економії електроенергії.

Переглядів: 60 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]