Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Квітень » 23 » Тиждень дитячої книги
14:16
Тиждень дитячої книги
З 17 по 20 квітня 2012 року в школі проводився тиждень дитячої книги. Згідно плану роботи було організовано та проведено ряд заходів:
- Класовод 2 класу Юрчук В.Т. та бібліотекар Ганич О.В. провели бібліотечний урок для учнів 2-4 класів "Як вести читацький щоденник"


- Виставка малюнків-ілюстрацій до улюбленої книги
- Для вихованців ГПД №1 бібліотекар спільно з вихователем Рейпаші В.М. провели турнір юних читачів

 

- Для учнів 5-11 класів було проведено позакласний захід з використанням ІКТ на тему: "Сучасні інформаційні засоби у природоохоронній діяльності" присвячений Дню Землі. Вчителька біології та екології Казик Т.Ф. розповіла учням про глобальні екологічні проблеми:

З презентацією "Дослідження екологічного стану с.Сторожниця" виступила учениця 11-го класу Киселиця Катерина:


Вчитель хімії, бібліотекар Ганич О.В. презентувала учням "Екологію річок Закарпаття"

- 19 квітня на базі Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів проводився семінар-навчання шкільних бібліотекарів Ужгородського району.

В рамках семінару директор школи Огар В.І. ознайомив присутніх з роботою школи та станом навчально-виховного процесу:


бібліотекар школи Ганич О.В. провела бібліотечне заняття з учнями 9-10 класів "Бібліотека ХХІст.":

 
педагог-організатор Ласько Н.Ф. та вчитель музики Бойко Л.Ф. спільно з учнями 5-10 класів підготували і провели виступ колективу художньої самодіяльності "Шкільні роки - щасливе дитинство":

 
 
з доповіддю "Формування інформаційної культури учнів, як головна складова роботи шкільної бібліотеки в умовах перманентного реформування сучасної системи освіти" виступила бібліотекар Концівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Костик С.Ю.:

методист РМК Михайлишина М.І. ознайомила учасників семінару з новими нормативними документами щодо діяльності шкільних бібліотек:Переглядів: 677 | Додав: styopa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]