Вітаю Вас, Гість
Головна » 2022 » Грудень » 9 » Тиждень доброчесності
11:45
Тиждень доброчесності

 

 9 грудня — Міжнародний день боротьби з корупцією. Декілька років поспіль в українських школах проходить Тиждень доброчесності.

Це п’ять робочих днів, протягом яких навчальні та позанавчальні активності  присвячуються  темі доброчесності. Головна мета – ознайомити учнівство з поняттям “доброчесність“, надати базові знання про корупцію та її негативні наслідки.
 Виховну годину «Доброчесність – це про кожного з нас»  для учнів 8  та 10 класів провели класні керівники Казик Т.Ф. та Ласько Н.Ф. Вчителі наголосили, що доброчесність в учнівському середовищі першочергово стосується списування та плагіату. Було вияснено, що таке авторське право. Діти наводили приклади побутової корупції та її небезпеки для демократичного розвитку держави.

З учнями 6 класу класний керівник Белан Г.І провів виховний квест - урок "Академія доброчесності" де детально розібрали поняття плагіат, корупція, обман, списування і багато інших цікавих та знайомих на слух понять.

З учнями 4 класу було проведено заняття на якому вони ознайомилися з поняттями корупція, хабар. Переглянули відео для учнів молодшої школи на дану тему. Сформували правильні поняття на корупцію та доброчесність. Закріпили отримані знання виготовлення малюнків та стінівки.

Переглядів: 25 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]