Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Травень » 11 » тиждень початкових класів
11:23
тиждень початкових класів

Відповідно до річного плану роботи школи з 05 травня по 08 травня 2014 року в Сторожницькій школі проходив тиждень початкових класів.

В понеділок 05 травня 2014 року було оголошено про відкриття тижня, ознайомлено з планом проведення. Учні 1-4 класів взяли участь у організації виставки дитячих робіт «Маленькі таланти».

У вівторок, 06 травня 2014 року, у 4 класі вчитель Юрчук В.Т. провела відкритий урок з математики на тему: «Таблиця вимірювання одиниць часу. Задачі на зведення до одиниці». Урок був проведений з використанням ІКТ, що допомогло зробити його цікавим, різноплановим та креативним. Учні старанно розв’язували цікаві задачі, відгадували різні математичні загадки, розвиваючи при цьому логічне мислення; обчислювали вирази. А також Вікторія Тиборівна провела  інтелектуальну гру «Найрозумніший» для учнів 3-4 класів. Переможцями стали: Куртанич Іван учень 3кл. та Костик Софія учениця 4кл., а всі інші учасники отримали солодкі гостинці.

У середу, 07 травня 2014 року, у 1 класі вчитель Панько В.О. провела відкритий урок з навчання грамоти на тему: «Слова протилежні за значенням» урок теж було проведено з використанням ІКТ.  Впродовж уроку учні виконували різні вправи, а також уважно слухали пояснення вчителя. Усі діти класу відповідали на поставлені запитання, працювали на дошці та активно виконували завдання. Також, Віра Олександрівна разом із своїми вихованцями провела конкурсно-розважальну гру «Маленькі розумники», в результаті якої переможницею стала Деха Дарія.

У четвер, 08 травня 2014року, педагог організатор школи Ласько Н.Ф. разом з учнями 1-4 класів провела свято присвячене Міжнародному дню матері, на якому були присутні: адміністрація та педагоги школи, батьки,  інші гості. Вихователь ГПД Рейпаші В.М. разом з бібліотекарем школи Ганич О.В. та учнями 2 класу підготували інсценізацію казки «Коза дереза», яка викликала у присутніх багато позитивних емоцій та відгуків.

Переглядів: 360 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]