Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Листопад » 23 » Тиждень початкової школи
15:17
Тиждень початкової школи

Відповідно до плану роботи школи протягом тижня з 16.11.2020 по 20.11.2020 у Сторожницькій школі проходив Тиждень початкового навчання.

У середу 18.11.2020р. вчитель 4 класу Панько В.О. разом з учнями провела інтегрований урок математики та природознавства на тему: «Математична подорож Україною», під час якого четвертокласники здійснили відео мандрівку цікавими природними феноменами України, повторили загальну інформацію про географічне положення України (розташування, форми земної поверхні, водойми). Учні вдосконалили свої знання з математики: пригадали та повторили одиниці вимірювання маси, заміну одних одиниць вимірювання іншими, розв’язували задачі на знаходження четвертого пропорційного, розвивали пам'ять та спостережливість.

 Вчитель Юрчук В.Т. разом зі своїми вихованцями, учнями 3 класу провела підсумкове заняття та виготовила лепбук на тему: «Кругообіг води у природі». Школярі вчилися  організовувати свою навчальну діяльність, опрацьовувати і підбирати потрібну інформацію, мати і висловлювати власну думку, обґрунтовувати її, розвивали уявлення про воду як необхідну складову довкілля, про перетворення води в природі. Учні продовжували формувати своє уявлення  щодо такої форми роботи, як лепбук та розробили і створили власний.  Діти розвивали вміння слухати однокласників, які презентували свої дослідження, формували позитивне ставлення до роботи в команді, групі,розвивали увагу, мислення, мовлення.

 У четвер 19.11.2020р. вчитель 1 класу Шкриба Н.П. підготувала узагальнюючий урок з предмету я досліджую світ на тему «Безпека на дорозі» за розділом «Моя школа». Учні повторили та закріпили знання про правила дорожнього руху, вчилися уникати небезпеки на дорозі, оцінювати ризики під час переходу дороги, розвивали дисциплінованість пішохода, уважність, обережність.

У п’ятницю Фулайтар В.С. разом з учнями 2 класу провела мовну вікторину «Що?Де?Коли?» . Погравшись з скринькою прислів’їв учні повторили свої знання із лексикології, фразеології, морфології, усної народної творчості. Виконуючи завдання з конверту, діти збагатили словниковий запас, розвивали логічне та образне мислення,пам'ять, увагу,спостережливість. Вчитель підготувала вислови про мову. Що допомогло виховувати в учнів культуру мовлення, любов до рідної мови, традицій, бажання розмовляти українською мовою. Також діти спробували себе у ролі письменників, дописуючи вірші за поданим початком.

Рейпаші В.М., вихователь ГПД, у п’ятницю організувала заняття на тему «Тварини восени».  Діти закріпили знання про зовнішній вигляд диких тварин, їх звички, їжу, оселі. Учні відгадували загадки, складали прислів’я про тварин. Складали опис дикої тварини за опорними словами, збагачувати словниковий запас. Розвивати увагу, логічне мислення, зв’язне мовлення. Виховувати інтерес та бажання більше дізнатися про диких тварин.

Переглядів: 119 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]