Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 1 » Тиждень початкової школи в Сторожницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів
10:10
Тиждень початкової школи в Сторожницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

З 22 по 26 жовтня 2018 року в Сторожницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було організовано та проведено Тиждень початкової школи.

Мета тижня: підвищення пізнавального інтересу до вивчення предметів початкової школи, поглиблення рівня знань учнів, сприяння їх розвитку та поширенню світогляду; презентація ефективних форм і методів навчання та виховання.

У проведенні Тижня активну участь взяли молодші школярі 1-4 класів. Головна організаторська роль належала учителям. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. При складанні плану заходів вчителі врахували побажання та інтереси дітей.

У понеділок, 22 жовтня, вчитель Юрчук В.Т. у 1 класі провела кейс-уроки з фізкультури, української мови та математики на тему «Техніка, яка допомагає». Учні мали змогу познайомитися з поняттями дивайс, гаджет, побутова техніка, побувати у віртуальній крамниці, оволоділи навичками вибирати техніку за призначенням.

У вівторок, 23 жовтня, вчитель 4 класу Фулайтар В.С. разом з вихованцями провела осінній квест на тему: «Варимо борщ». Дві команди четвертокласників відгадували загадки, виконували різні завдання з метою зібрати овочі та умовно зварити борщ. Панувала атмосфера позитивного суперництва та порозуміння в командній роботі. Переможці отримали солодкий сюрприз, яким поділилися з іншими однокласниками.

24 жовтня за участю учнів 2 і 3 класів відбулося спортивне свято «Веселі старти». Вчителі Панько В. О. та Шкриба Н.П. намагалися створити для дітей атмосферу свята за допомогою гри-змагання. Команди «Блискавка» і «Авангард» взяли участь у 5 конкурсах, а саме, «Передача м’яча в колонах над головою», «Передача м’яча в колонах між ногами», «Хто швидший», «Варися, кашо», «Загадки». На завершення свята підвели підсумки, а переможців нагородили грамотами.

26 жовтня для учнів початкових класів було організовано свято «Осінній карнавал», яке підготували учні 2 та 4 класів. Під час свята відбувалися справжні казкові дійства. Діти розповідали вірші та співали пісні. Глядачів неабияк порадував танець квітів у виконанні учнів 2-го класу. Організаторами свята були педагог-організатор Ласько Н.Ф. та вчитель 2 класу Панько В.О.

Переглядів: 228 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]