Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Грудень » 16 » Тиждень правових знань
11:19
Тиждень правових знань

З метою формування в учнів розуміння права як відкритої системи, що базується на невід’ємності суспільства від держави, законів від повсякденного життя, формування елементів правової культури, правових орієнтирів та правомірної поведінки з 9 по 13 грудня 2019 року в школі було проведено тиждень права.


 

Згідно з планом Всеукраїнського тижня права проведено заходи, спрямовані на підвищення рівня правової культури учнів. З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини вчителем правознавства Огаром В.І. проведено з учнями 9-11 класів Всеукраїнський урок «Права людини». Класним керівником 7 класу Ласько Н.Ф. проведено тренінгове заняття «Подорож країною права», в ході якого учні ознайомилися з загальними правовими документами, конституційними обов’язками людини, визначили основні права дитини та розглядали ситуації порушення цих прав на прикладах казкових персонажів. Класний керівник 5 класу Казик Т.Ф. провела виховну годину «Знай не тільки свої права, а й обов’язки», в ході якої учні виготовили проект основних правил та обов’язків дитини. Учні 6 класу (класний керівник Дацюк О.В.) переглянули відеоматеріали «Мої права» та обговорили питання, що є актуальними для них. З учнями 11 класу (класний керівник Головко І.С.) проведено бесіду «Права і обов’язки дітей в українському суспільстві». З учнями 9 класу проведено виховну годину «Чи знаю я свої права та обов’язки?» (класний керівник Агеєва Н.Я.). Класний керівник 8 класу Сливка Б.М. провела з учнями анкетування «Мої права і обовязки, як громадянина України».

До Міжнародного дня прав людини вчитель предмета «Громадянська освіта» Ласько Н.Ф. провела з учнями 10 класу рольову гру «Вибори в демократичній державі»та разом з ученицями Юрчук Діаною та Лепп Анна-Марією долучилися до міжнародного проекту «Агой, Європо!», під час якого взяли інтерв’ю у мешканця села, постраждалого від радянської тоталітарної системи.

Голова учнівського самоврядування Юрчук Діана провела 2 тренінги «Стоп, булінг!» з учнями 7-11 класів.

 

Переглядів: 207 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]