Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Травень » 1 » Тиждень предметів художньо-естетичного циклу
19:42
Тиждень предметів художньо-естетичного циклу

З 22 по 26 квітня 2019 року в Сторожницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено Тиждень предметів художньо-естетичного циклу.

Відповідно до плану проведення Тижня:

23.04.2019 – вчителем Цмур Н.І. проведено відкритий урок-семінар з трудового навчання в 9 класі на тему «Квіти в нашому житті». Учні відгадували загадки, пов’язані з назвами квітів, розгадували кросворди про матеріали та приладдя, необхідні для виготовлення штучних квітів. Учні підготували та зачитали легенди про квіти. Вчителем проведено інструктаж з ТБ у вигляді оригінальної речівки, ознайомила учнів з організацією робочого місця, санітарно-гігієнічними вимогами під час виконання практичної роботи. Учні виготовляли штучні квіти та влаштували виставку своїх виробів.

24.04.2019 – вчителем Казик Т.Ф. проведено відкритий урок з основ здоровя в 7 класі на тему «Соціальні чинники здоровя. Вплив ЗМІ на здоровя людини». Вчителем було використано «мозковий штурм» з метою визначення чинників, які позитивно та негативно впливають на здоровя людини; наголошено про випадки, коли людських дітей вигодовували тварини. Велика увага зверталася на захист прав та інтересів дітей з боку держави, повідомлено про «телефон довіри», «гарячу лінію».

25.04.2019 – вчителем Комоній Л.І. проведено відкритий урок-гру з образотворчого мистецтва в 5 класі на тему «Чарівний світ образотворчого мистецтва», в ході якого учні здійснили подорож до країни «Образотворче мистецтво», дізнавалися щось нове, робили відкриття та фантазували, відвідуючи зупинки: загадкову, збиральну, портретну, вікторинну та фантазійну.

26.04.2019 – вчителем Белан Г.І. проведено відкритий урок з мистецтва в 9 класі на тему «Материнство крізь віки». Прослухавши твір Ф.Шуберта «Ave Maria» та переглянувши відеоматеріал про видатного композитора, учні аналізували музичний твір. Вчитель підготувала презентацію та познайомила учнів з твором «Страждальна Мати» італійського поета XIII ст. Якопоне Да Торі. На завершення окремі учні продемонстрували свої презентації до теми.

Вчителями ЗВ Дендеші І.І. та Казик Т.Ф. з 24 по 26 квітня проведено навчально-польові збори учнями 11 класу. Відповідно до плану зборів учні відвідали військову частину, познайомилися з побутом військових, з умовами виконання ними службових обов’язків; військові показали учням зразками сучасної зброї, продемонстрували прийоми надання першої медичної допомоги пораненим.

Вчителем фізичної культури Головком І.С. було проведено комплексний позакласний захід з військово-патріотичного виховання. Учні показали фрагмент рукопашного бою, елементи техніки футболу, елементи гімнастики, складання та встановлення туристичного намету, двосторонню гру з футболу, виконували патріотичні пісні.

Переглядів: 198 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]