Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Травень » 9 » Тиждень предметів художньо-естетичного циклу
19:47
Тиждень предметів художньо-естетичного циклу

Тиждень предметів художньо-естетичного циклу

З метою художньо-естетичного виховання, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини, традицій українського народу та виховання самостійності, вміння творчо підходити до рішення різних ситуацій у школі з 26 по 30 квітня 2021 року проходив Тиждень предметів художньо-естетичного циклу.

Основне завдання тижня полягало в тому, щоб допомогти розкритися дитячим талантам, навчити учнів діяти дружно і організовано. На кожен день тижня були заплановані конкретні заходи для учнів 5-9 класів.

З метою ознайомлення та залучення учнів до найвищих досягнень світового мистецтва і культури, виховання загальнолюдських цінностей, духовності та підтримки творчо обдарованої молоді вчитель Белан Г.І. провела відкритий урок з музичного мистецтва в 6 класі на тему «Концерт в а-тональному стилі». За допомогою презентації та відеоматеріалів учні ознайомилися з поняттями «музична фантазія, імпровізація», «зародження а-тональної музики та її засновниками». На базі попередньо отриманих знань змагалися у правильності скрипічного кола.

З метою активізувати творчу ініціативу, увагу, фантазію вчителем Комоній Л.І. проведено відкритий урок-гру з образотворчого мистецтва в 5 класі на тему «Чарівний світ образотворчого мистецтва», в ході якої дві команди учасників закріпили свої знання з образотворчого мистецтва за допомогою таких завдань: «Загадки», «Вікторина», «Портрет», «Оптичні ілюзії» та інші.

     

З метою патріотичного виховання, з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в рамках Тижня вчителем Головком І.С. було проведено відкритий урок з фізичної культури у 8 класі на тему «Пісня та стрій». Учні виконували патріотичні пісні, чим продемонстрували свою пошану до історії нашої держави, а також здійснили проходження дистанції стройовим кроком під звуки маршу.

Учні 9 класу під керівництвом вчителя трудового навчання Цмур Н.І. взяли участь у складанні інструкційної карти під час відкритого уроку з трудового навчання на тему «Складання інструкційної карти, гофрування та складання ромашки». Під час заняття вчитель ознайомила учнів з теоретичним матеріалом, учні розгадували загадки із заданої тематики, згадали пісні про квіти та читали прислів’я. Після інструктажу учні розпочали роботу над виготовленням виробів.

Вчителем предмету «Основи здоров’я» Казик Т. Ф. разом з учнями 6 класу провела тематичний урок, присвячений захисту дітей в цифровому середовищі, на тему "Не _ ведись – прояви свою стійкість в інтернеті". На уроці були обговорені питання: "Моє життя в інтернеті" та "Мої онлайн друзі".  Особливо сподобалась учням вправа – "Тест білборду", за допомогою якої вони дізналися про те, яку інформацію безпечно поширювати в соцмережах, а яку ні. А також, виконавши вправу «Щит захисту дитини», учні довідалися, куди і до кого можна звернутись, якщо вони потрапили в ризикову ситуацію.

Переглядів: 84 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]