Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Березень » 5 » Тиждень природничо - математичних дисциплін
21:57
Тиждень природничо - математичних дисциплін

Тиждень природничо - математичних дисциплін

Мета проведення тижня : повторити основні поняття, величини та закони окремих тем курсу математики, фізики, інформатики, хімії, біології, географії та вчити учнів застосовувати набуті знання в нестандартній ситуації; продовжити формування в учнів інтересу до наук, розвивати потребу в поглибленні та розширенні знань, дати можливість кожному учневі виявити свою активність, показати рівень підготовки й ерудиції; сприяти розвитку навичок міжособистісного спілкування; виховувати цілеспрямованість, упевненість у собі, свідоме відношення до набуття знань які допомагають перемогти. 

У рамках тижня були проведені такі заходи:

Понеділок 25.02. Відкриття Тижня на  урочистій  лінійці «Природа – наш  дім».

Вівторок 26.02. Відкритий урок з геометрії у 6 класі провела Великданова І.П., а у 8 класі своїм досвідом поділилась на уроці з фізики  Цмур Н.І.. Також учні 7-11 класів під керівництвом Ганич О.В. провели розважальну гру «Поле чудес» (хімія, екологія)

Середа 27.02. Відкритий урок з географії у 8 класі подала Савка О.І., відкритий урок з фізики у 8 класі під керівництвом Комоній Л.І., а математичний брейн-ринг у 9 класі Маркович І.А.

Четвер 28.02. Урок-аукціон з біології у 7 класі провела Казик Т.Ф.В ході заходу учні узагальнили свої знання з предмету, розвинули пізнавальний інтерес, проявили свою активність та показали рівень підготовки й ерудиції. 

П’ятниця 15.02. Цікаву вікторину «Інтелектуальне кафе» ( інформатика, математика, фізика) між учнями 9-11 класів провів Дендеші І.І. Також провели огляд стіннівок які були оформлені учнями 5- 11 класів .Переглядів: 570 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]