Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Березень » 12 » Тиждень суспільно – гуманітарних дисциплін.
09:44
Тиждень суспільно – гуманітарних дисциплін.

З роками склалася традиція, що в перші дні весни в Сторожницькій ЗОШ І – ІІІ ст. проходить предметний Тиждень суспільно – гуманітарних дисциплін.

Цогоріч він відбувався у період з 6.03.- 10.03. 2017р. Метою позакласних заходів ( а це і конкурси, і вікторини, віртуальні екскурсії, виставки ) було розвивати творчі здібності, естетичні смаки. мовлення, мислення і ерудицію учнів, виховувати інтерес до народних традицій, повагу до рідного слова.

Позмагатись у знанні англійської мови запропонувала учням 4 класу вчитель англійської мови Богуш А. Ю. у грі «Весела граматика».

А вчитель німецької мови Василишина О. С. разом з учнями 5 класу поринули у світ цікавих завдань у грі «Знавці німецької мови».

Агеева Н. Я. і Дацюк О. В., вчителі української мови, разом з учнями 7 і 8 класу віртуально «побували» в гостях у садибі – музеї Івана Франка та поринули у світ мужності разом з героями фільму «Захар Беркут».

Вчитель історії і правознавства Ласько Н. Ф. запропонувала учням 5 класу проявити свою винахідливість, кмітливість, знання історії у «Козацькому квесті».

Сливка Б. М. , вчитель зарубіжної літератури та словацької мови, влаштувала для учнів 5 – 11 класів «Інтелектуальний ринг», який сприяв розширенню їх кругозору, вихованню естетичних смаків.

А проведений шкільний етап Конкурсу декламаторів поезії Т. Г. Шевченка засвідчив, що слово Кобзаря – вічне і пророче.

  

Переглядів: 402 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]