Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 11 » Тиждень суспільно-гуманітарних предметів
20:15
Тиждень суспільно-гуманітарних предметів

Тиждень суспільно-гуманітарних предметів

З 19 по 23 березня 2018 року у школі було організовано та проведено Тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін.

Під час Тижня було заплановано і проведено 9 відкритих заходів. Всі члени методичного об’єднання взяли активну участь у ньому. Вчителі практикували різні нестандартні форми роботи з учнями, впроваджуючи освітні інноваційні технології: інтерактивні, ігрові, інформаційно-комунікаційні, дослідницькі та ін. Протягом Тижня було проведено позакласні заходи, презентації, публікації, квести, відкриті уроки тощо.

Відповідно до плану проведення Тижня:

Вчителем історії Ласько Н.Ф. було проведено урок-гру з історії України у 8 класі на тему «Українські землі у 60-х – 80-х роках XVII століття». Було використано роботу у групах, бліц-турнір, змагання знавців історичної термінології, змагання «Знайди помилку», «Найкращий аналітик»; інтерактивного інтернет-ресурсу «Learningapps».

20.03.22018 р. – вчителем німецької мови Харьо А.В. проведено вікторину «Як ми знаємо звичаї та традиції Німеччини?» з учнями 7-го класу, під час якої учні виконували інтерактивні завдання на знання лексики та граматики до теми.

Вчителем зарубіжної літератури Сливкою Б.М. було проведено відкритий урок у 5 класі на тему «Льюїс Керролл. «Аліса в країні Див», у ході якого учні навчилися описувати образ Аліси та інших персонажів твору, визначали ознаки казки і повісті, фантастичні елементи у творі.

З метою вшанування пам’яті Великого Кобзаря, розширення знань учнів про життя і творчість Шевченка та виховування почуття гордості за Україну, за її національного генія вчителями української мови Агеєвою Н.Я. та Дацюк О.В. було проведено конкурс читців поезії Т. Шевченка серед учнів 6-9 класів. Переможцем конкурсу визначено Костик Софію, ученицю 8 класу.

  

Вчителем англійської мови Богуш А.Ю. проведено брейнг-ринг «Англійська традиційна кухня» для учнів 10 класу, у ході якого учні продемонстрували свої знання щодо традиційної англійської кухні, складали меню та виконували тестові завдання.

   

Вчителем історії Огаром В.І. організовано зустріч професора журналістики, завідувача кафедри журналістики УжНУ Ю.М.Бідзілі з учнями 9-11 класів на тему «Гібридна війна Росії проти України». У своєму виступі лектор акцентував увагу учнів на інформаційній безпеці, вмінні розпізнавати фейкову інформацію, небезпечні сайти «Синій кит», «Нігілісти» та інші, детально розказав, які виклики стоять перед сучасним Закарпаттям, як полінаціональною областю.

Вчителем української мови та літератури Дацюк О.В. проведено віртуальну екскурсію в «Музей книги» з учнями 5 класу. Вчителем було використано елементи гри, а саме, відгадування коду-шифру, загадок про книгу, складання асоціативного куща, створення реклами улюбленої книги і, на завершення, складання правил читання книг.

Вчителем української мови та літератури, бібліотекарем школи Агеєвою Н.Я. проведено бібліотечний урок з учнями 6 класу «Шевченковими стежками».

22 вчителем німецької мови Василишиною О.С. було організовано та проведено інтелектуально-розважальну гру «Поле чудес» з використанням мультимедійних засобів на тему «Свята і традиції Німеччини» для учнів 8, 9, 11 класів, у ході якої учасники відгадували символи та звичаї святкування німецьких національних та релігійних свят.

Переглядів: 364 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]