Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Грудень » 1 » Тренінг: Протидія домашньому насильству
22:59
Тренінг: Протидія домашньому насильству

30.11.2021 року на базі Шишлівецького ліцею відбувся тренінг, на якому розглядалося надважливе питання не лише для всієї шкільної спільноти, але й для цілого суспільства. Це питання домашнього насильства над дітьми та протидія домашньому насильству, яке є глобальним і потребує вирішення. Директор школи, ЗДВР та психолог нашого ліцею також були запрошені на нього. 
   Слова "сім’я”, "родина”, "рідня” у більшості з нас викликають найкращі й найприємніші почуття. Але, на жаль, сім’я не завжди стає осередком любові, злагоди й взаємоповаги. Життя доводить, що сім’я може бути місцем, де розігруються невидимі, а іноді й видимі для оточуючих людські трагедії, місцем, де панує найжорстокіше насильство. Будь-який вид жорстокого поводження з дітьми веде до найрізноманітніших наслідків, але поєднує їх одне - збитки здоров'ю дитини чи небезпека для її життя. За допомогою фахівців ми з’ясували:
*як виявити ознаки домашнього насильства над дитиною;
*як реагувати на ситуацію та допомогти дитині;
*як проявляється домашнє насильство над дитиною;
*як діяти дитині у ситуації домашнього насильства. 
Одне ми зрозуміли достеменно, що лише і тільки злагоджена робота усіх служб може захистити від насилля та надати своєчасно підтримку дитині, яка зазнала домашнього насильства!
   Дорогі батьки,частіше думайте про те, кого ви хочете виховати. Ми весь час повинні пам’ятати, що дитина – це наше дзеркало. Бережімо наших дітей!

Переглядів: 88 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]