Вітаю Вас, Гість
Головна » 2022 » Січень » 28 » Участь у шведсько-українському проєкті "Підтримка децентралізації в Україні",
23:12
Участь у шведсько-українському проєкті "Підтримка децентралізації в Україні",

Освіта впродовж життя - це не просто потрібно. Освіта впродовж життя корисна, захоплива, цікава.

25-26 січня у Києві  проходив тренінг для тренерів щодо використання в роботі Гри "Оптимізація шкільної мережі",  розробленої експертами Шведсько-українського проєкту "Підтримка децентралізації в Україні", участь у якому взяли представники Холмківської територіальної громади: заступник начальника відділу освіти Ганич О. В. та вчитель громадянської освіти Сторожницького ліцею Ласько Н.Ф.

В основі гри лежить досвід команди експертів шведсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні", які надавали експертну допомогу громадам упродовж 2015-2017 років. Предмет гри – зміни у шкільній мережі, так звана оптимізація. Гра повністю відображає алгоритм кроків у процесі оптимізації шкільної мережі, пройшовши по якому, можна досягти успіху, тобто максимальної користі – підвищення якості навчання й ефективності використання публічних коштів, виділених з цією метою. Під час гри учасники виконують усі ключові завдання, пов’язані з процесом зміни шкільної мережі..

Ми щиро дякуємо дирекції Закарпатського інституту післядипломної педагогічної  освіти та адміністрації відділу освіти Холмківської сільської ради за надану можливість взяти участь у цікавому, пізнавальному та корисному для подальшої роботи тренінгу.

Переглядів: 80 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]