Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Квітень » 4 » «Весна на підході – сидіти годі»
09:09
«Весна на підході – сидіти годі»
«Весна на підході – сидіти годі», - говорить народне прислів’я. Господарі взялися за садово-городні роботи: обрізають і щеплять дерева, приводять до порядку господарство. А господині готують посівний матеріал, сіють ранню розсаду.
 
Ми, учні Сторожницької школи, теж вирішили поповнити свій багаж знань із садоводства. Сторожницькі сади відомі і за межами району. Відповідно до спільного плану роботи між школою та фермерським господарством «Коник» 26 березня була проведена екскурсія для учнів по саду та городу підприємства. О 10-ій годині на шкільне подвір’я під’їхав автобус з фермерського господарства, який і відвіз нас у новий сад. Екскурсію провів молодший агроном Ігор Васильович Сабадош.
 
 
 Він у доступній формі пояснив і на практиці показав технологію посадки, формування крони, догляду за саджанцями. Особливо повчальним було побачити методику крапельного поливу дерев. Ми дізналися, що в новому саду, який займає площу 16 гектарів, висаджено вісім нових сортів яблунь. Нашу увагу привернула робота на картопляному полі. Там, як виявилось, висаджували за новітніми технологіями, з допомогою висівалок, оброблені проти хвороб бульби картоплі кількох сортів. Ми побачили цікавий процес підготовки картоплі до посадки на території заводу. Екскурсія виявилася цікавою і повчальною. Завдання, які були поставлені перед нами вчителем біології Тамарою Федорівною Казик, виконані. Побачене та почуте під час екскурсії ми обговоримо на уроках біології. Звіт буде виконано у вигляді рефератів, творчих робіт. Але найголовнішим результатом екскурсії стало те, що багато учнів замислились про підготовку та вступ до навчальних закладів сільськогосподарського напрямку. Учні та педколектив школи висловлюють щиру подяку керівнику фермерського господарства «Коник» Василю Васильовичу Мелешу за чудову та пізнавальну екскурсію. Каріна Лошак та Марта Костелей уч.10-го кл.
Переглядів: 556 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]