Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Березень » 31 » Вихованці Сторожницької ЗОШ серед призерів ІІ (обласного) етапу Чемпіонату України серед юнаків та юніорів з пішохідного туризму
10:34
Вихованці Сторожницької ЗОШ серед призерів ІІ (обласного) етапу Чемпіонату України серед юнаків та юніорів з пішохідного туризму

Вихованці Сторожницької ЗОШ серед призерів ІІ (обласного) етапу Чемпіонату України серед юнаків та юніорів з пішохідного туризму

Наприкінці березня в с. Доманинці Ужгородського району проведено ІІ (обласний) етап Чемпіонату України серед юнаків та юніорів з пішохідного туризму – Чемпіонат Закарпатської області серед юнаків та юніорів з пішохідного туризму „Відкриття туристського сезону – 2015”.

В змаганнях взяли участь гуртківці профільних і непрофільних гуртків Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді та команди Іршавської райСЮТур, Хустської райСЮТур, Виноградівського, Великоберезнянського, Воловецького, Перечинського та Рахівського районів. 
Спортсмени змагалися на дистанціях „Крос похід”, „Особисто-командна смуга перешкод”, „Командна смуга перешкод” у трьох вікових категоріях.
Переможцями змагань у загальнокомандному заліку стали:
- молодша вікова категорія (непрофільні гуртки): 
1-е місце – команда с. Керецьки (керівник Бучмей М.І.);
2-е місце – команда с. Керецьки (керівник Сакаль М.М.);
3-є місце – команда с. Сторожниця (керівник Дешко Н.В.);
 
- середня вікова категорія (непрофільні гуртки):
1-е місце – команда Іршавської райСЮТур;
2-е місце – команда с. Керецьки (керівник Сакаль М.М.);
3-є місце – команда НВК Ужгородський економічний ліцей (керівник Мазур В.Б.);

- молодша вікова категорія (профільні гуртки):
1-е місце – команда Іршавської райСЮТур;
2-е місце – команда Хустської райСЮТур;
3-є місце – команда Пригодницького клубу „LYNX” (керівник Монич О.О.);

- середня вікова категорія (профільні гуртки):
1-е місце – команда Іршавської райСЮТур;
2-е місце – команда Хустської райСЮТур;
3-є місце – команда м. Берегово (керівник Медведєв В.В.);
 
- старша вікова категорія: 
1-е місце – команда Пригодницького клубу „LYNX” (керівник Левінець М.М.);
2-е місце – команда с. Керецьки (керівник Бучмей М.І.);
3-є місце – команда Спортивного клубу „Кам’яниця” (керівник Готра С.П.).

 Переможці змагань нагороджені кубками, медалями, дипломами департаменту освіти і науки Закарпатської обласної держаної адміністрації та грамотами Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді. 
Змагання пройшли на високому організаційному рівні, а дистанції вразили учасників цікавістю та змістовністю.

За матеріалами сайту ЗІППО

Переглядів: 206 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]