Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Грудень » 29 » ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА
20:37
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

з 10 по 14 грудня 2018 року у школі було організовано та проведено Всеукраїнський тиждень права.

У рамках Тижня відбувалися такі заходи:

Вчителем правознавства Огаром В.І. було проведено Всеукраїнський урок з правознавства у 9 класі на тему ,,Конституційні права і обов’язки громадян України” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Використовуючи мультимедійні технології, вчитель ознайомив учнів з їх правами (право на освіту, право на працевлаштування, право на медичне обслуговування і т.д.). Разом з учнями розглянуто питання про адміністративні проступки та кримінальні злочини та покарання за їх вчинення.

Класним керівником 5 класу Дацюк О.В. проведено інформаційний довідник «Правова абетка», метою якого було розповісти учням про їхні права і обов’язки, визначені Конвенцією про права дитини. В ході заняття учні переглянули фільм «Я та мої права» з подальшим обговоренням, складали пазли на тему «Основні права дітей», взяли участь у «Казковій правовій вікторині» (на прикладі героїв казок з’ясовували порушення їх прав), провели «круглий стіл» «Обов’язки учнів школи» та розв’язували кросворд «Права і обов’язки дітей».

Класним керівником 6 класу Ласько Н.Ф. було проведено тренінгове заняття «Знай свої права, дитино!», під час якого учні дізнавалися про права і обов’язки та значущість таких документів, як Декларація прав дитини та Конвенція про права дитини. В ході заняття діти взяли участь у іграх «Чарівна скринька», «Прогулянка», «Чи знаєш ти зміст Конвенції про права дитини?», роботі в групах; визначали порушення прав казкових героїв.

Класним керівником 7 класу Сливкою Б.М. було проведено виховну годину з використанням ТЗН та групових форм роботи на тему «Я, мої права та обов’язки», в ході якої учні отримали уявлення про обов’язки людини та їх взаємозв’язок з правами, поглибили правові знання, розвинули вміння орієнтуватися в різних життєвих ситуаціях; навчилися приймати аргументовані рішення щодо балансу прав та обов’язків; сформували почуття поваги до людей, що охороняють правопорядок та спокій суспільства. Вчителем були використані такі форми та методи роботи: бесіда, дискусія, обговорення в колі, руханки, робота в групах, конкурс юних правознавців, конкурс «Все життя – театр, а ми гравці в ньому».

Класним керівником 8 класу Агеєвою Н.Я. було проведено виховну годину «Права дітей та неповнолітніх», в ході якої учнів було ознайомлено з їх правами, гарантованими Конституцією України та Конвенцією ООН про права дитини. Година спілкування пройшла у формі діалогу. Учні отримали відповіді на запитання, які їх цікавили.

Класним керівником 10 класу Великдановою І.П. проведено виховну годину на тему «Наш Закон – наша сила», метою якого було сформувати уявлення учнів про права та обов’язки громадянина України, показати необхідність дотримуватися законів, поважати права особистості, виховувати громадські почуття та повагу до законів України. Учні повторили та обговорили свої права та обов’язки перед батьками, вчителями, державою.

Класним керівником 11 класу Казик Т.Ф. проведено виховну годину «Без прав немає і обов’язків», протягом якої учні обговорили права і обов’язки, ознайомилися з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, звернули увагу на обов’язки та їх сумлінне виконання в своїй державі, рідній школі та сім’ї. Був проведений бліц-турнір «Ти і закон», перегляд презентації «Я маю право», після чого учні виконали інтерактивне завдання та підбили висновок: знаємо свої права, виконуємо обов’язки».

Для учнів 8-11 класів вчителем правознавства Огаром В.І. було організовано зустріч з працівниками Ужгородського районного центру служби у справах дітей та молоді Тальвар-Русин А.В., Костиком Я.І., Кротенюком Л.Я., які розповіли присутнім про те, чому діти часто стають жертвами насильства в родині, як можна протистояти домашньому насиллю, не стати жертвою торгівлі людьми, продемонстрували відео на тему «Види домашнього насилля» та ознайомили учнів з телефонами «гарячої лінії».

Бібліотекарем школи Агеєвою Н.Я. оформлено виставку творів правової тематики, проведено бесіду «Людина і закон».


Переглядів: 308 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]