Вітаю Вас, Гість
Головна » 2022 » Лютий » 18 » ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК З МЕДІАГРАМОТНОСТІ
15:12
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК З МЕДІАГРАМОТНОСТІ

17 – 18 лютого 2022 року, у школах України проходив  Всеукраїнський урок з медіаграмотності. Ця ініціативачастина невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента В. Зеленського.

Всеукраїнський урок з медіаграмотності проводиться на державному рівні вперше. Його організовує Національний проєкт з медіаграмотності Фільтр Міністерства культури та інформаційної політики спільно з Міністерством освіти і науки.

Медіаграмотністьце превентивна зброя проти дезінформації та життєво необхідна навичка, яку потрібно розвивати змалку. Урок з медіаграмотності покликаний привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення. Разом з учителями школярі проговорять способи розпізнавання фейків, види маніпуляцій в мережі та розглянуть процеси створення новин.

18 лютого вчителем історії та громадянської освіти Ласько Н.Ф. у 9 та 10 класах проведено  Всеукраїнський урок з медіаграмотності з використанням навчальних матеріалів, розміщених на онлайн платформі національного проєкту з медіаграмотності   Фільтр – filter.mkip.gov.ua.

Серед багатьох матеріалів, що представлені проєктомна уроках з медіаграмотності було використано Набір для класної та позакласної роботи «Як аналізувати медіа критично», що включає універсальні роздаткові картки, шо підготувала команда проєкту IREX Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність". Учні довідалися про стандарти подання інформації, про фейки і маніпуляції в медіа, практично навчилися розпізнати ботів в соціальних мережах, пройшли тест з медіаграмотності

Споживати інформацію якісно - означає фільтрувати її, розрізняти факти від фейків, розпізнавати маніпуляції в медіакритично сприймати будь-яку інформацію, особливо ту, що отримуємо із соціальних мереж.

Переглядів: 79 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]