Вітаю Вас, Гість
Головна » 2023 » Березень » 9 » "Вшановуємо Кобзаря"
13:04
"Вшановуємо Кобзаря"

У Сторожницькому ліцеї відсвяткували 209 річницю від Дня народження великого українського поета Т.Г. Шевченка. Бібліотекар закладу Агеєва Н. Я. організувала виставку книг, провела з учнями бесіду про Кобзаря.

"Вшановуємо Кобзаря". Саме такий виховний захід був проведений з учнями 4 класу. А отримані знання учні мали можливість закріпити у зручний для себе спосіб. Створили лепбук, розгадали філворд, освоїли гру павутинка. Не обійшлося і без завдань з використанням смартфонів та QR-коду, які вже так подобаються школярам.

ВІЧНЕ СЛОВО КОБЗАРЯ!

 

Борітеся – поборете!

 

Вам Бог помагає!

 

За вас правда, за вас слава

 

І воля святая!»

 

Цитує славнозвісного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка сьогодні чи не кожен українець. Адже його поезія – це гімн любові до людства, гімн боротьби за свободу .

Вже стало доброю традицією проводити поетичні флешмоби у Сторожницькому ліцеї. Цьогоріч океаном поезії Кобзаря манндрували учні 8 і 10 класу (вч. Дацюк О. В.), декламуючи уривки з поеми "Причинна". 

Безсмертний у своєму слові Тарас Шевченко підтримує нашу міць, звитягу та прагнення до вільного, мирного та кращого майбутнього.

Щороку 9 березня українці по всьому світу святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета та художника. У свідомості кожного громадянина нашої держави Т.Г. Шевченко займає місце національного героя. Завдяки своєму життю та творчості великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої України. В цей день урочисті заходи проводяться в кожній школі.

У 5 класі Сторожницького ліцею відбулося літературне свято « Наш рідний Кобзар». Учитель української мови та літератури Агеєва Н. Я. провела з дітьми цікаву бесіду про життєвий і творчий шлях нашого генія. Учні переглянули викладку книг поета, ілюстрації до його творів. На святі звучали вірші та пісні на слова Тараса Шевченка.

В 11 класі Сторожницького ліцею до 209 річниці від Дня народження Т. Г. Шевченка відбулася конференція. Учні пригадали цікаві факти з життя поета, проаналізували його творчий шлях. Також одинадцятикласники переглянули фільм «Таємниці генія Шевченка».

Тарас Шевченко - знакова постать у духовному просторі нашої держави зокрема і світу в цілому. Учні 3 класу вшанували пам'ять поета декламуванням віршів. Також переглянули відео презентацію про життєвий і творчий шлях митця та відповіли на питання вікторини "Шевченкознавців".

Вшановували пам'ять великого українського поета Т.Г. Шевченка і у 2 класі.  Під час виховного заходу «Вічне слово Кобзаря» учні поглибили знання про життя видатного сина українського народу, глибше ознайомились з життям та творчістю Т.Г.Шевченка.

В день народження Кобзаря, Тараса Григоровича Шевченка, учні 1го класу ознайомлювались з поезією видатного митця. Також переглядали цікаві факти про життя та творчість видатного художника та літератора.

 

Переглядів: 48 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]