Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Червень » 19 » З В І Т директора Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів за пророблену роботу протягом 2019-2020 навчального року
10:48
З В І Т директора Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів за пророблену роботу протягом 2019-2020 навчального року

З В І Т

директора Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів

за пророблену роботу

протягом 2019-2020 навчального року

 

Робота колективу Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів в минулому 2019-2020 навчальному році була спрямована на виконання нормативних документів, які регламентують діяльність школи, а саме: Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», Національної доктрини розвитку освіти України на ХХІ ст., Державного стандарту загальної і середньої освіти, Державного стандарту початкової освіти, Концепції профільного навчання в старшій школі, Декларації прав людини, Декларації прав дитини, Кодексу законів «Про працю України», заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоті та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах, розпоряджень та наказів МОН України, розпоряджень Закарпатської ОДА та Ужгородської районної ради РДА з питань освіти, виконання положень Освітньої програми Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ст. Ужгородської районної ради Закарпатської обл., схваленої на засіданні педагогічної ради школи 12.06.2019р. протокол №11 та затвердженої наказом по школі №116 від 13.06.2019р.,  на задоволення освітніх замовлень та потреб громадян с.Сторожниця.

Колектив Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів в минулому навчальному році виконував завдання по створенню комфортних умов навчання учнів та праці педагогів школи, по наданню якісних освітніх послуг, а також намагався бути максимально відкритим для громадськості села.

Концепція розвитку школи гуманізація і демократизація освітнього процесу, забезпечення наукового, розвиваючого характеру освіти індивідуалізація та диференціація навчання, формування всебічно розвиненої особистості, підготовленої до активної діяльності в умовах інформаційного суспільства, співпраця і партнерство у взаєминах дітей, педагогів, батьків.

У 2019-2020 навчальному році в школі навчалося 156 учнів у 11 класах. За звітний період прибув 1 учень, вибуло 2 учнів. Кількісний склад учнів становив:

1-4 класи (4) – 65 учнів

5-9 класи (5) – 70 учнів

10-11 класи (2) – 21 учень

Середня наповнюваність класів становила – 14 учнів.

В школі працювали 2 групи продовженого дня.

Мова навчання – українська.

         Навчальний процес у школі забезпечували 27 педагогічних працівників. З Них четверо  мають педагогічне звання «Вчитель-методист», сім – «Старший вчитель», п'ятнадцять учителів мають вищу кваліфікаційну категорію, один – першу категорію, три – другу, сім – кваліфікаційну категорію «Спеціаліст», один педагог немає кваліфікаційної категорії (встановлено 11 тарифний розряд).

         В школі працювали такі органи самоврядування:

Педагогічна рада (голова директор школи)

Рада школи (голова вчитель слов.мови)

Профспілковий комітет (голова вчитель хімії)

Методична рада (голова  ЗДНВР)

Батьківський комітет (мама учня 4-го класу)

Учнівське самоврядування (учениця 10-го класу)

         У 2019-2020 н.р. учні 10-11 класів навчалися за профілем українська філологія: українська мова  4 години на тиждень, українська література 4 години на тиждень. Викладання предметів велося на профільному рівні.

         У зв’язку з виконанням попереднього плану у 2019 році розроблено черговий Перспективний план розвитку школи на 2019-2024 роки. Це стратегічний нормативно-управлінський документ, що характеризує основні напрямки розвитку на найближчі пʼять років та одночасно є практичним керівництвом для системної роботи колективу, спрямованої на досягнення у 2024 році передбачуваних цілей та завдань розвитку.

         Для забезпечення якісного навчання в 2019-2020 н.р. в школі функціонували:

бібліотека;

спортивний клас;

спортивний майданчик;

шкільна їдальня;

ігровий майданчик для учнів 1-4 класів;

кабінет інформатики із 11 робочими комп’ютерами;

навчальні кабінети 1-4 класів, словацької мови, фізики, української мови та літератури, обладнані сучасними комп’ютерами, ІКТ.

 

Повний текст звіту

 

Переглядів: 165 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]