Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Квітень » 28 » Зробимо Україну чистою разом!
21:46
Зробимо Україну чистою разом!

Про проведення Всеукраїнської
        акції „Зробимо Україну чистою разом!”

Щороку у квітні відбувається  Всеукраїнська акція „Зробимо Україну чистою разом!”, мета якої - участь дітей та учнівської молоді у реалізації екологічних проектів на рівні громади, залучення органів учнівського самоврядування всіх рівнів до екологічних акцій, підтримка всеукраїнського волонтерського руху.
Сьогодні, 28 квітня, колектив Сторожницької школи підводив підсумки екологічної акції «Батарейки, здавайтеся!». Рівно рік тому ми розпочали збирати використані батарейки. Учні та педагоги повідомляли мешканців села про шкідливість для навколишнього середовища батарейок, та агітували здавати  використані батарейки у спеціально відведені місця.
Ми були вражені результатом: за рік зібрано понад двадцять кілограмів використаних батарейок та передано для утилізації у м. Дніпро.
Цю акцію наш колектив продовжуватиме і надалі. Але, на жаль, екологічних проблем у нашій країні вистачає. Найболючішою залишається проблема сміття. Весь цивілізований  світ уже десятки років сортує сміття, не тільки зберігаючи навколишнє середовище та економлячи природні ресурси, але й заробляє на цьому чималі гроші.
 З ініціативи вчителя основ здоров’я Ганич О.В.  школу відвідав ековолонтер Володимир Цигика. Пан Володимир активно займається проблемою сортування сміття та проводить велику просвітницьку роботу у селі Невицьке.
У нашу школу він завітав з цілим пакетом побутового сміття. Дуже професійно продемонстрував, як можна сортувати сміття у домашніх умовах, а особливо у школі. Всім відомо, що наші діти споживають багато продуктів, запакованих у картон, фольгу, поліетилен. І все це просто викидається або спалюється, забруднюючи навколишнє середовище. А виявилось, що якщо до цієї проблеми віднестися по -  господарськи, то можна і природу зберегти, і гроші на цьому заробити. Пан Володимир навів приклад Невицького дитячого садочку, де з його ініціативи запровадили сортування сміття - за декілька місяців сортування ДНЗ "заробив" гроші на придбання необхідного інвентарю, поточний ремонт сантехніки тощо.
Девізом цьогорічної екологічної акції стали слова «Екологія починається з мене!».  Тож давайте започаткуємо у Сторожницькій школі, у селі, Ужгородському районі сортування сміття. Результат буде вагомим. Ми це точно знаємо. Адже використані батарейки здають не тільки вчителі та учні нашої школи, але й багато мешканців села, яких рік тому наші учні зуміли переконати у їхній шкідливості. Разом ми зможемо навести лад і зі сміттям. 
Шевчук Каміла 
Голова учкому Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Переглядів: 643 | Додав: styopa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]